Tampere ja lähialueet:
Laadukkaat ja luotettavat AD-Autokorjaamot

Täyden palvelun AD-Autokorjaamot hoitavat ammattitaidolla kaikki autosi huollot ja korjaustyöt autosi merkistä tai iästä riippumatta.

AD-Finland / Autokorjaamot Tampere

AD-Autokorjaamo Tampere

Autohuolto AD-Autokorjaamossa on luotettava valinta. Vankkaa asiantuntemusta sekä alkuperäisiä varaosia käyttämällä uudenkin autosi takuu säilyy – sen lisäksi AD tarjoaa veloituksetta oman kahden vuoden kansainvälisen AD-lisäturvan alkuperäisille varaosille ja työsuoritteille. Valitse sinulle parhaiten sopiva AD-Autokorjaamo, alueelta Tampere tai lähimmät paikkakunnat.


Autokorjaamot Tampere

Kortteenkatu 4
39500 Ikaalinen
Puh. 03 458 7300, 0500 491 925
ikaalinen@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Lentolantie 12
36220 Kangasala
Puh. 03 379 0242
lentola@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Varsitie 1
35300 Orivesi
Puh. 044-5006002, 040 751 7388
orivesi@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17

Pieskantie 2
35800 Mänttä
Puh. (03) 4740 022
mantta@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Rantaperkiönkatu 1B
33900 Tampere
Puh. (03) 2533 324
rantaperkio@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Onkkaalantie 50
36600 Pälkäne
Puh. (03) 5786 700, 040 555 8077
palkane@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8.30–17

Perähaantie 56
36110 Ruutana
Puh. 050 433 5643
ruutana@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Aunankorvenkatu 9
33100 Tampere
Puh. 050 305 2699
lahdesjarvi@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7–17
Lauantaina sopimuksen mukaan

Kultapellonkuja 120
36810 Kuhmalahti
Puh. 0440 684 521, 0500 846 709
kuhmalahti@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17

Teollisuustie 12
33960 Pirkkala
Puh. 020 735 4499, 0400 606 157
pirkkala-autosahko@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–18
Lauantaina sopimuksen mukaan

Sorvantie 25
37120 Nokia
Puh. 044 345 6007
nokia@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Elovainiontie 15
33470 Ylöjärvi
Puh. 0400 589 254
ylojarvi@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17

Lokomonkatu 24
33900 Tampere
Puh. 010 423 5423
hatanpaa@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17

Teollisuustie 11
33960 Tampere
Puh. 03 3683321, 040 5573375
pirkkala@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Hatanpään valtatie 48 B
33900 Tampere
Puh. 044 783 5087
tampere@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16.30