Turku ja lähialueet:
Laadukkaat ja luotettavat AD-Autokorjaamot

Täyden palvelun AD-Autokorjaamot hoitavat ammattitaidolla kaikki autosi huollot ja korjaustyöt autosi merkistä tai iästä riippumatta.

AD-Finland / Autokorjaamot Turku

AD-Autokorjaamo Turku

Autohuolto AD-Autokorjaamossa on luotettava valinta. Vankkaa asiantuntemusta sekä alkuperäisiä varaosia käyttämällä uudenkin autosi takuu säilyy – sen lisäksi AD tarjoaa veloituksetta oman kahden vuoden kansainvälisen AD-lisäturvan alkuperäisille varaosille ja työsuoritteille. Valitse sinulle parhaiten sopiva AD-Autokorjaamo, alueelta Turku tai lähimmät paikkakunnat.


Autokorjaamot Turku

Allastie 8
21200 Raisio
Puh. 02 2394118
raisio@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17
päivystys 24h

Ketomaankatu 3
24100 Salo
Puh. 02 733 7808
palometsa@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Terätie 4 (navigaattorille anna osoitteeksi Piispanristintie 1)
20760 Kaarina (Piispanristi)
Puh. 02-2366426
kaarina@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Huuskantie 8
21380 Aura
Puh. 0400 442 622
aura@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–to 9–18
pe 9–16

Polttolaitoksenkatu 7
20380 Turku
Puh. 010 8202 400
oriketo@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–to 8–16.30
pe 8–15

Nuppulantie 31
20320 Turku
Puh. 02 277 9700
osahankinta@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Voimakatu 6
20520 Turku
Puh. 02 468 6240
kupittaa@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17
la 10–14

Helsingintie 32
24100 Salo
Puh. 02 727 2435, 0407318149
salo@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17
Korjaamo lomailee vko 28 (10.-14.7.2017)

Pääskykalliontie 6
21420 Lieto
Puh. 040 738 9188
avanti@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17
Olemme muuttaneet, uusi osoite on Pääskykalliontie 6.

Gamla Godbyvägen 11
22100 Mariehamn
Puh. 0457 342 8696
mariehamn@ad-bilverkstad.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17

Vehnätie 15
21200 Raisio
Puh. (02) 2443 100
raisiokeskusta@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Pajatie 5
23100 Mynämäki
Puh. (02) 4308 480, 044 972 8700
mynamaki@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–to 8–18
pe 8–15
(1.6.-15.8. pe suljettu) la suljettu su 17.00-20.00 Päivystys 24h puh. 044-5548697, 044-9728700

Sivutuuli 21
21600 Parainen
Puh. 02 458 3540
parainen@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16
Töiden vastaanotto ja auton luovutus sovittavissa muinakin aikoina

Piisitie 3 B-C
24910 Salo (Halikko As)
Puh. 044 733 5003, 044 733 5004
halikko1@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–17
la 9–14
Kesälauantaisin suljettu

Lautamiehenkatu 3
20780 Kaarina (Krossi)
Puh. 040 192 6051
krossi@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17.30

Rengaskuja 4
21410 Lieto (Vanhalinna)
Puh. 02 4871 222
lieto@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 8–16

Nuppulantie 33
20320 Turku
Puh. 040 559 4100, 02 2547410
malikkala@ad-autokorjaamo.fi

Aukioloajat
ma–pe 7.30–17
la sopimuksen mukaan